HAKKIMIZDA


Klima servisi olarak İstanbul' un tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimalarınızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Yaz aylarında klimanızın arızalanmadan, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük klima arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Klima Servisi, klimanızın her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye ederiz.

Klima Servisi olarak profesyonel kadromuzla İstanbul' un tüm bölge ve semtlerine Klima bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz. Bizlere 7 gün 24 saat (0216) 344 5680 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Next Previous Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzman teknik kadrosuyla en güncel ve geniş yedek parça stoğu ile İstanbul' un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her model klima ve ısıtma sistemlerinde tüm sorunlarınızı çözümlüyor ve değiştirilen parçalarda 1 yıl garanti veriyoruz. Siz müşterilerimiz için kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri olmak üzere en uygun ödeme koşullarını sunuyor ve en hızlı çözümler sağlıyoruz.