1 Yıl Garanti Desteği

1yilgarantili

Klima servisi ve bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Profesyonel Uzman Kadro

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile tüm marka klimalarınızın servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

724servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca klima teknik servisi, bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Şişli Klima Servisi

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler;

Klima bakımında sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir: İç ünite filtre temizliği, iç ünite ilaçlanması, dış plastik aksam ilaçlanması ile temizliği, iç ünite bağlantı kontrolleri, dış ünite kondansatör kontrolü, dış ünite gaz kontrolü,  dış ünite kaçak kontrolü ve dış ünite bağlantı kontrolüdür.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız?

Klima bakımı yaptırmalısınız çünkü klimanız özellikle iç ünite ortam vasıtasıyla emmiş olduğu gözle görülemeyen toz ve bakterileri barındırmaktadır. Şayet klimanıza bakım yaptırmazsanız, bu tozlar - bakteriler ortama tekrardan soğuk hava ile üflenecek bu da hem çocuklarımızın hem de sizlerin sağlığını olumsuz yönde etkileyerek çeşitli hastalıklara yol açabilecek - ortam havasını sağlıksız hale getirecektir. Bu yüzden yılda en az 1 kere düzenli olarak klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Şişli bölgesinde klima tamir ve bakımı için bizlere ulaşarak, sizde yüzleri gülen müşterilerimiz arasına dahil olabilirsiniz.

Şişli Klima Servisi için anında teknik servis : (0212) 544 06 69

Klimanız Arıza Verirse Ne Yapılmalı?

Arıza Bulma ve Giderme

Klimanızın neden çalışmadığını, su damlattığını, sigorta attırdığını ve ses çıkardığını merak ediyorsanız sayfamızdaki bilgilerden yararlanarak sorunuza cevap bulabilirsiniz. Sonrasında ekibimizle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. Cihazınızı olduğu halde bırakıp daha fazla zarara sebebiyet vermemek en iyisi. Gelin işi uzmanına bırakalım!

Klima Çalışmıyor

 • Klimaya enerji gelmiyor olabilir, klimanın şebekeye bağlandığı prizde veya buatta gerilim kontrolü yapılır, sigortası kontrol edilir.
 • Fan motoru ve ekovat arızalı olabilir. Fan motoru ve ekovat ayrı ayrı kontrol edilerek arıza bulunur. Arızalı olan değiştirilir.
 • Uzaktan kumandalı ise kumanda alıcısı ve vericisi arızalı olabilir. Uzaktan kumanda alıcısı ve vericisi kontrol edilerek arıza giderilir.

Klimanın Fan Motoru Çalışıyor Ne Soğutuyor Ne De Isıtıyor

 • Termost arızalı veya bağlantısı yanlış olabilir termostat kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir. Yanlış bağlantı varsa düzeltilir.
 • Ekovat termiği arızalı olabilir, Ekovat termiği kontrol edilir. Akım geçmiyorsa termik yenisi ile değiştirilir.
 • Ekovat rölesi arızalı olabilir, röle kontrol edilir. Kontaklar yapışmış veya akım geçirmiyorsa röle değiştirilir.
 • Ekovat daimi veya ilk kalkınma kondansatörü arızalı olabilir, daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir.
 • Ekovat arızalı olabilir, ekovat sargı uçları kontrol edilir. Ekovat arızalı ise değiştirilir. Sisteme gaz verilir.

Klima Ekovatı Kalkış Yapmıyor Termik Attırıyor

 • Daimi veya ilk kalkınma kondansatörleri arızalı olabilir, kondansatörler kontrol edilir. Arızalı olan varsa değiştirilir.
 • Röle arızalı olabilir, röle kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir.
 • Şebeke gerilimi 180 volttan düşük olabilir, şebeke gerilimi kontrol edilir. 180 volttan düşükse gerilimin yükselmesi beklenir veya gerilim regülatörü kullanılır.
 • Sisteme fazla gaz verilmiş olabilir, sistemde fazla gaz varsa fazlalık boşaltılır.
 • Gaz dengeleme zamanı dolmamış olabilir, gaz dengeleme zamanı dolana kadar ekovatın enerjisi kesilir. Sonra enerji verilerek çalışıp çalışmadığına bakılır.
 • Ekovat arızalı olabilir, sargı uçları kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir. Sisteme gaz verilir.

Klima Servisi için anında teknik servis : (0216) 344 5680