1 Yıl Garanti Desteği

1yilgarantili

Klima servisi ve bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Profesyonel Uzman Kadro

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile tüm marka klimalarınızın servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

724servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca klima teknik servisi, bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

VRF Sistemleri

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.

VRF Klima Sistemlerini, klasik split klimalardan ayrılan en büyük özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp kullanıcıların konforunu en yüksek seviyede tutmasıdır. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren sistem, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği sağlar. Çok katlı bir plazadan, bir tek villaya kadar yeni yapılan veya mevcut her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı sağlamaktadır.

VRF Sistemi Nasıl Çalışır?

Bir VRV klima sistemi esas olarak dışarıya yerleştirilen bir dış ünite grubu, buna bağlanan birden çok iç ünite, hassas kontrol kapasiteli bir yönetim sistemi, bakır boru hattı ve boru hattında dolaşacak soğutucu gazlardan oluşmaktadır.

  • Dış üniteden çıkan bakır borular (sıvı ve gaz) iç üniteler arasında sistemi dolaşarak yeniden dış üniteye döner.
  • İleri düzey yönetim teknolojisi sayesinde birbirinden bağımsız bölümler ayrı ayrı yönetilirken sadece gerekli ortamlar için iklimlendirme yapılır.
  • Sistemin beynini, iç ünitelerden iletilen kapasite talebini hassas bir şekilde kontrol edebilen DC inverter kompresörler ve odanın gereksinimine göre geçen gazların debisi kontrol eden iç ünitedeki modülasyonlu akışkan kontrol valfleri oluşturur.
 

VRF sistemleri çok gelişmekte ve ülke genelinde yaygınlaşmaktadır. Soğutma sistemleri ve kontrol üniteleri üzerinde bütün parçalarının aynı zamanda teknik servis hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. VRF teknik servis hizmetlerinde İstanbul genelinde herhangi bir bölge sınırlandırması olmadan ivedi bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi alın : 444 75 13